Ozvite sa nám! 0907 74 77 88

Golf zelená karta – kde sa naučiť hrať a zložiť skúšku?

Golf zelená karta – kde sa naučiť hrať a zložiť skúšku?

      Golf a zelená karta je niečo ako šoférovanie a vodičský preukaz – oboznámi vás so všetkými pravidlami a naučí všetko potrebné pre hranie golfu. Nie všetky skúšky na golfovú zelenú kartu však ponúkajú rovnakú kvalitu a cenové podmienky.  Tie podozrivo lacné sú totižto často vedené neprofesionálmy. Ako si teda správne vybrať. 

     Rozdiel medzi profesionálnymi trénermi a neprofesionálmy si môžete prečítať v tomto článku. Na začiatok je teda potrebné overiť si, či bude lekcie vyučovať profesionálny tréner golfu. Bohužiaľ, niektoré akadémie logom prezentujú kurzy s profesionálnymi trénermi, ale v realite príde kurz viesť neprofesionál. V takom prípade odporúčame pýtať peniaze naspäť.

     Ďalšia vec, na ktorú si treba dávať pozor je počet lekcií. My odporúčame, aby kurz golf zelená karta obsahoval minimálne 12 lekcií, ktoré by mal negolfista absolvovať s profesionálnym golfovým trénerom, aby sa naučil a pochopil základy. Pozor taktiež na skryté poplatky, pretože rôzne podozrivé kurzy môžu lákať na slogan „najlacnejšia zelená karta golf“, no ku koncu kurzu môžu pýtať poplatky za ihrisko či skúšku. V neposlednom rade je taktiež dôležité vedieť v aké termíny je tréner dostupný. Často sa totižto stáva, že si klient kúpi kurz a až po zaplatení sa dozvie, že lekcie prebiehajú napríklad len cez víkend. Na to si treba dávať pozor, aby ste nemuseli meniť plány či dokonca absolvovať lekciu v zlom počasí.

     Absolvovať sa dajú aj skupinové kurzy, ktoré sú finančne výhodnejšie, no majú aj nevýhody. Jednou z nich sú vyššie spomínané pevné termíny, ale nevýhoda môže byť aj to, že sa môžete pri niekom zo skupiny cítiť zle a tým pádom sa menej sústrediť na samotnú lekciu. 

     Akadémia Wieger Golf Academy nesie meno úspešné hráča a zároveň najúspešnejšieho slovenského profesionálneho trénera Petra Wiegera. Náš kurz golf zelená karta obsahuje 12 lekcií, počas ktorých sa naučíte pravidlá, techniku, bezpečnosť a taktiež niečo z etiky golfu od 18 násobného majstra Slovenska.

     Kurz golf zelená karta od Wieger Golf Academy je v konečnej cene vrátane všetkých poplatkov a flexibilných individuálnych termínov lekcií.

     Lekcie odporúčame absolvovať samostane, aby sa vám mohol Peter venovať individuálne, alebo vo dvojici, pričom by mal byť druhý hráč váš známy, s ktorým si dobre rozumiete.

     Pevne veríme, že si z ponuky WGA www.wga.sk/zelena-karta-golf-2/ vyberiete a s kvalitným profesionálnym trénerom Petrom Wiegerom budete spokojný. Začnite s nami vašu golfovú cestu, ktorá vás neomrzí.

     V prípade, že absolvujete kurzy s WGA, obdržíte darček od firmy GOLF UNIVERSE  www.golfuniverse.sk  na nákup golfového vybavenia.