Ozvite sa nám! 0907 74 77 88

Tréneri

Jeden otec, dvaja synovia, traja tréneri a množstvo nielen hráčskych, ale aj trénerských úspechov.

Všetci úspešne absolvovali vysokú školu FTVŠ v Prahe - Five Star.

Predstavujeme Vám našich špičkových trénerov, vďaka ktorým je WIEGER GOLF ACADEMY najskúsenejšou golfovou akadémiou na Slovensku.

PETER WIEGER
Hlavný tréner WGA, 6 titulov "Majster Slovenska v mužoch", 18 titulov "Majster Slovenska", "Majster Slovenska v kluboch" - ako jediný tréner vyhral s klubom Welten v jednom roku double (muži aj ženy). Od roku 2012 do 2017 bol reprezentačným trénerom a manažérom Slovenskej golfovej reprezentácie, kde na majstrovstvách sveta pretavil všetky svoje skúsenosti a spolu so slovenským tímom dosiahli dosiaľ neprekonaný historický úspech. Ako osobný tréner už vytrénoval množstvo slovenských reprezentantov, ktorí si vyslúžili titul "Majster Slovenska".

Peter, vďaka svojim 25 ročným skúsenostiam, patrí na Slovensku medzi TOP golfistov a trénerov. Či už ste začiatočník, hráč s nízkym hendikepom, alebo hráte výkonnostný golf, budete v tých najlepších rukách.

MIROSLAV WIEGER ML.
Jediný golfový fittér na Slovensku - "palice na mieru". Je majiteľom profesionálnej golfovej predajne GOLF UNIVERSE, kde má jeden z najkvalitnejších strojov na meranie rán - Flightscope, či už demo palicami s rôznymi gripmi alebo shaftami. Pri svojich dlhoročných hráčskych a trénerských skúsenostiach nafittoval mnoho golfistov. Medzi nich patrili aj hráči s veľmi nízkym HCP, ale aj hráči neštandardnej postavy, ktorí mali problém s výberom vhodných palíc.

Miroslav je jediný profesionál, ktorý fittuje golfové vybavenie presne tak, ako sa má. Navštívte jeho stránku online www.golfuniverse.sk, alebo zavítajte do predajne GOLF UNIVERSE osobne na Starej Vajnorskej 37 v Bratislave, kde Vás radi privítajú profesionálni predajcovia, ktorí sú zároveň aj trénermi.

MIROSLAV WIEGER ST.
Otec, ktorý oboch synov vtiahol do sveta golfu. Patrí medzi najskúsenejších trénerov na Slovensku vôbec. Ako prvý z akadémie získal titul "Majster Slovenska v mužoch" a aj ako prvý sa stal profesionálnym trénerom PGA. Je hrdým majiteľom titulu "Majster Slovenska v hre na rany". V súčasnosti, už ako senior, sa v akadémii venuje  výpomoci pri detských kempoch či tréningoch "zelenej karty".

Peter Wieger

Peter Wieger je profesionálnym golfovým trénerom v Bratislave a okolí od roku 2006. Počas svojej bohatej reprezentačnej kariéry golfistu dosiahol Peter mnoho úspechov. Ako tréner dosiahol so svoj...

Miroslav Wieger ml.

Je profesionálny golfový tréner, ktorý sa venuje prevažne  zameriavaniu palíc na mieru. Fitting je nielen jeho záľubou, ale aj každodennou profesionálnou aktivitou. Na Slovensku je jediný fittér,...

Miroslav Wieger st.

Vyštudoval a získal PGA certifikát v 3. ročnej škole-Karlova Univerzita v Prahe . Miroslav Wieger st. je seniorským prezidentom Profesionálnej Golfovej Asociácie na Slovensku. Získal titul...