Ozvite sa nám! 0907 74 77 88

Prečo je dôležité trénovať s trénerom pravidelne a dlhodobo?

Golf je komplexný šport, ktorý vyžaduje neustálu prácu na technike a mentálnej stránke hry. Preto je dôležité trénovať pravidelne a dlhodobo s profesionálnym golfovým trénerom, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť vašu hru s mnohými možnosťami.

Prvým dôvodom, prečo je dobré trénovať s profesionálnym golfovým trénerom, je to, že vám môže pomôcť zlepšiť vašu techniku. Golfový tréner vám môže pomôcť identifikovať a odstrániť chyby vo vašej technike, čo vám pomôže hrať s väčšou presnosťou a konzistenciou. Okrem toho vám môže tréner pomôcť prispôsobiť váš golfový úder pre vašu individuálnu fyziológiu a štýl hry, čo vám pomôže hrať s menším úsilím a s väčšou kontrolou.

Ďalším dôvodom, prečo je dobré trénovať s profesionálnym golfovým trénerom, je to, že vám môže pomôcť zlepšiť vašu mentálnu stránku hry. Golf je šport, v ktorom je dôležitá aj vaša mentálna sila a schopnosť zvládať stres a tlak. Profesionálny golfový tréner vám môže pomôcť zlepšiť vaše mentálne zručnosti, ako napríklad koncentrácia, sebakontrola a schopnosť zvládať prehry a neúspechy. Okrem toho vám tréner môže pomôcť vyvinúť stratégiu tzv. Course management  pre každé ihrisko a situáciu, čo vám pomôže hrať s väčšou sebadôverou a efektivitou a s lepšími výsledkami. 

Okrem toho trénovanie s profesionálnym golfovým trénerom vám môže pomôcť zlepšiť vašu fyzickú kondíciu. Počas tréningu s trénerom odpalujete loptičky pod inou technikou a tým pádom je tréning aj fyzicky a menálne náročnejší.