Ozvite sa nám! 0907 74 77 88

Najlepšie zázemie na Slovensku? Rezort golf Hrubá Borša prináša množstvo výhod

Najlepšie zázemie na Slovensku? Rezort golf Hrubá Borša prináša množstvo výhod

     Hrubá Borša je jedno z najobľúbenejších a zároveň najkvalitnejších golfových ihrísk na Slovensku. Za jej popularitu môže z veľkej časti aj skvelá lokalita pri Senci, vďaka čomu je len na skok od Bratislavy a celého západného Slovenska.

     V rezorte golf Hrubá Borša sa nachádzajú rodinné domy, skvelá občianska vybavenosť v podobe kaviarní a fitness centra, ale predovšetkým kvalitné golfové zázemie.

     Základ golfového zázemia začína v clubhouse. Clubhouse je miesto, kde sa každý golfista zaručene objaví buď pred, alebo po hre. Nájdete v ňom chutnú reštauráciu s krásnym výhľadom na ihrisko, ktorá ponúka relax aj pre negolfové manželky a mamičky s kočíkmi. Samozrejmosťou sú šatne, sprchy a nachádza sa tu taktiež miestnosť na prenájom pre súkromné akcie. Od roku 2021 ponúka golf Hrubá Borša taktiež Caddy room, kde si každý člen môže uskladniť golfové palice. Okrem toho sa v clubhouse nachádza aj ponuka najbežnejších golfových potrieb. Výhodou sú ceny bez navýšenia oproti eshopovým cenám profesionálneho obchodu Golf Universe na Starej Vajnorskej 37 pri konečnej električky. (LINK)

Aké golfové plochy sa nachádzajú v areály?

     Prvá časť je tréningová a obsahuje tri putting gríny, jeden chipping grín a priestranný driving range s možnosťou odpaľovania z krytého odpaliska z podložiek. Na driving rangi je aj fervejový bunker, z ktorého môžu hráči trénovať dlhé rany.

     Druhá časť je príjemná golfová akadémia, ktorá má 9 jamiek a je vhodná pre začiatočníkov, ale aj pokročilých hráčov, ktorí chcú zlepšiť svoje schopnosti a krátku hru.

     Vrchol rezortu golf Hrubá Borša je 18 jamkové majstrovské golfové ihrisko, ktoré vám poskytne príjemný zážitok z predných odpalísk, ale aj náročnú hru z čiernych odpalísk. Kvalita ihriska je na veľmi vysokej úrovni, nakoľko sa majitelia ihriska venujú výstavbe ihrísk a starostlivosti o trávu už od 90. rokov.

     Jedinou tzv. Achillovou pätou boli bunkre, no práve tie boli po sezóne 2021 upravené a momentálne ponúka golf Hrubá Borša skutočné veľkú kvalitu. Tú doplňuje okrem samotných ihrísk, plôch a vybavenia aj Wieger Golf Academy, kde pôsobí náš hlavný profesionálny tréner Peter Wieger.

      Ak premýšľate nad členstvom v golfovom klube, prečítajte si tento článok.

https://www.wga.sk/clanky-o-golfe/najdite-si-ten-pravy-golfovy-klub/