Ozvite sa nám! 0907 74 77 88

Course Management - 9 jamiek akadémia

Kód: 72/9 -2
€75
Skladom
Variant

Course Management je ideálna forma tréningu na ihrisku, kde tréner vidí hráča priamo v akcii na ihrisku. Táto služba je možná vuyžit aj pre dvoch. avšak maximálne dvoch hráčov. S jedným hráčom Peter prechádza párne jamky, a s druhým nepárne. Na odpalisku a na gríne sú rady možné. dávať obom hráčom. 

Detailné informácie

Darčekové poukazy IHNEĎ
Poukaz priamo na Váš e-mail už za pár minút
TERMÍNY lekcií a zelených kariet
Dohadujú sa s trénerom individuálne: PO-NE, ráno-večer.
Nakupujte v Golf Universe.sk
Náš partnerský kamenný obchod a eshop založený na profesionalite

Podrobný popis

Course management – profesionálny caddie

Hra na ihrisku s golfovým trénerom je určená hráčom, ktorí už majú zvládnuté základy techniky ale vidia priestor na zlepšenie pri rozhodovaní na ihrisku.

Akú mám výhodu?

Pri Course managemente nerátame hodiny ale počet jamiek. Je to preto výhodnejšie pre hráča aj vzhľadom na fakt, že počet prejdených jamiek nie je ovplyvnený rýchlosťou hry. Samozrejme preferujeme hru mimo maximálnej naplnenosti ihriska.

Prečo práve Course management?

„Na drivingu hrám oveľa lepšie rany ako na ihrisku.“ Ak ste si niečo podobné už raz povedali, Course management je určený práve pre vás. Golfová hra nie je len o samotných ranách ale hlavne o tom, kedy danú ranu zahrám a z akej pozície hrám nasledovnú ranu. Odpočúčania pri Course managemente vám pomôžu zvoliť tú najlepšiu stratégiu a taktiku na golfovom ihrisku čoho výsledkom bude nižšie skóre a lepší pocit z golfovej hry.

Cena je iba za služby trénera. Neobsahuje poplatky fee na ihrisku ani loptičky na driving range. Klient je zodpovedný za rezerváciu tee time na ihrisku po dohode s trénerom.