Ozvite sa nám! 0907 74 77 88

Prečo by deti mali hrávať golfové turnaje

IMG_88ssdasdaasdadasasdsadsadasdadsadsadsadasdsadsadadad27

ÚVOD

Keď som vyrastal, mal som možnosť hrať na mnohých golfových turnajoch. Rodičom sa páčila myšlienka zapojiť ma do súťažného športu a mysleli si, že súťažný golf by bol dobrý spôsob, ako ma dostať z mojej komfortnej zóny. Hoci si niektorí ľudia môžu myslieť, že je to pre deti nebezpečné, v skutočnosti to má pri správnom postupe mnoho výhod:

Rodičia si môžu vybrať, do ktorých turnajov svoje deti prihlásia.

  • Rodičia si môžu vybrať, do ktorých turnajov prihlásia svoje deti. Vzhľadom na to, že úspešnosť turnaja do veľkej miery závisí od počtu účastníkov, väčšina detských golfových turnajov sú miestne podujatia a nevyžadujú si veľa času na cestovanie. Ak máte staršie dieťa alebo tínedžera, ktorý sa chce zúčastniť turnaja mimo vašej oblasti, pred tým, ako sa k nemu zaviažete, zistite si, čo o ňom povedali ostatní rodičia na internete.

  • Golf nie je len pre profesionálnych športovcov, je to aj skvelé cvičenie! Deti nemusia byť skúsenými hráčmi, ak sa chcú zúčastňovať golfových súťaží - potrebujú len ochotu naučiť sa, ako hra funguje, a potom často trénovať. Je dôležité, aby si rodičia vyhradili dostatok času na tréning, ako aj aby sa uistili, že si ich deti pred vstupom do akejkoľvek súťaže dostatočne oddýchnu, pretože si vyžaduje zručnosť a vytrvalosť, ako aj atletickú zdatnosť.

Turnaje môžu byť pre žiakov skvelou vzdelávacou skúsenosťou.

Turnaje môžu byť pre študentov skvelou vzdelávacou skúsenosťou.

Pre mladších hráčov a začiatočníkov sú turnaje skvelým spôsobom, ako otestovať zručnosti mladých golfistov na ihrisku a dať im príležitosť stretnúť sa s inými deťmi a socializovať sa. Turnaje tiež poskytujú bezpečné prostredie, kde sa rodičia nemusia obávať, kým sa ich dieťa učí nové veci.

Turnaje sú vhodnou príležitosťou pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaľovať aj na turnaji: Hranie na turnajoch deti naučí na to, že sú na ihrisku pod tlakom.

Turnaje sú dobrou príležitosťou pre každého, kto sa chce na ihrisku zlepšiť: hraním na turnajoch si deti zvyknú na to, že sú na ihrisku pod tlakom. Naučia vás pravidlá a etiketu hry a budete mať možnosť trénovať pred tým, ako sa postavíte výzve proti ihrisku.

Účasť na turnajoch s vaším dieťaťom prináša aj veľa zábavy. Môže to byť skvelá príležitosť stráviť spolu kvalitný čas a zároveň pracovať ako tím na dosiahnutí spoločných cieľov (víťazstvo). Pre rodičov, ktorí chcú, aby ich deti navštívili nové miesta alebo spoznali rôzne kultúry, je golf výborným spôsobom, ako to dosiahnuť.

Turnajový golf môže byť zábavný a pomôže deťom stať sa sebavedomejšími hráčmi a ľuďmi.

Turnaje sú pre deti skvelým spôsobom, ako sa zabaviť a zažiť trochu vzrušenia z profesionálnejšieho golfu. Môžu tiež pomôcť deťom stať sa sebavedomejšími hráčmi a ľuďmi. Či už ste rodič alebo starý rodič, ktorý chce, aby Vaše dieťa hralo na turnajoch, alebo inštruktor, ktorý pracuje s juniorskými golfistami, je dôležité, aby ste pochopili, čím je turnajový golf jedinečný oproti bežným kolám na ihrisku.

Záver

Ako vidíte, golfové turnaje prinášajú mnoho výhod. Najlepšie na tom je, že väčšina detí túto hru miluje a teší sa na súťaženie s ostatnými hráčmi v ich veku. Ak má vaše dieťa záujem dozvedieť sa viac o turnajovom golfe, určite nás kontaktujte ešte dnes!